Kurs języka hiszpańskiego Online

Kursy językowe onlineOd 2020r, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów uruchamiamy kursy języka hiszpańskiego online. Nasze doświadczenie w prowadzeniu zajęć możesz teraz wykorzystać nie tylko mieszkając w Łodzi ale również z dowolnego miejsca na świecie. Do zajęć wykorzystujemy sprawdzoną platformę do konwersacji przez internet z możliwościami multimedialnymi oraz komunikacji jak na zajęciach w klasie.

Zajęcia online z języka hiszpańskiego w naszej szkole to przede wszystkim:

  • wieloletnie doświadczenie lektorów w nauczaniu języka hiszpańskiego,
  • nowoczesne technologie do prowadzenia zajęć online,
  • grupy do 12 osób,
  • regularne sprawdzanie postępów w nauce,
  • zajęcia skierowane na komunikatywność.

Jeśli chcesz rozpocząć naukę w naszej szkole możesz zapisać się na zajęcia kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Dlaczego nasze kursy języka hiszpańskiego online

Od 2011 roku specjalizujemy się w nauczaniu języka hiszpańskiego. Przez ten okres zaufało nam tysiące kursantów dzięki którym jesteśmy największą szkołą języka hiszpańskiego w Łodzi. Zawsze staramy się aby nasze kursy były oparte na konwersacji oraz zabawie. Staramy się zawsze prowadzić zajęcia w sposób ciekawy aktywizując naszych słuchaczy i starając się zachęcać do aktywności i komunikacji, która w naszym podejściu jest najważniejsza. Zawsze uśmiechnięci i z zaangażowaniem staramy się przekazywać wiedzę i umiejętności naszym słuchaczom. Regularnie weryfikujemy postępy w nauce naszych podopiecznych.

Dlaczego nauczanie przez internet

Rozwój technologii i internetu sprawił, że aktualnie w celu skomunikowania się z drugim końcem świata nie potrzebujemy tam jechać. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom chcąc uczestniczyć w lekcjach online wystarczy wyłącznie telefon i zaangażowanie uczestnika szkolenia. W ten sposób chcąc uczestniczyć w zajęciach nie musisz wychodzić z domu lub pracy, nie musisz się nigdzie spieszyć. Możesz to robić tam gdzie jest Ci wygodnie i czujesz się komfortowo. Nasza w tym głowa aby zajęcia były interesujące i rozwijające twoje zdolności językowe. Dodatkowo, jeśli często podróżujesz możesz uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie.

Jaką technologię wykorzystujemy do nauki online

Do nauki języka hiszpańskiego online wykorzystujemy nowoczesną platformę komunikacyjną umożliwiającą korzystanie z zajęć na wielu platformach sprzętowych oraz umożliwiającą dostosowanie transmisji do możliwości łącza internetowego. Dzięki naszej platformie masz możliwość uczestniczenia w zajęciach zarówno wykorzystując telefon komórkowy wykorzystując sieć swojego operatora jak i z laptopa na łączu stałym.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z oferta naszych kursów języka hiszpańskiego online i zapisywania się na wolne terminy zajęć.