Nowości w Casa de la Lengua

W roku szkolnym 2014/2015 przygotowaliśmy dla Państwa szereg nowości takich jak: platforma elearningowa, kursy przygotowujące do klas dwujęzycznych, połączony kurs na poziomie B2/DELE INTERMEDIO oraz warsztaty turystyczne.

PLATFORMA E­LEARNINGOWA

W roku szkolnym 2014/2015 uruchamiamy platformę e­learningową na której nasi Słuchacze będą mieli możliwość sprawdzenia jaki materiał został zrealizowany podczas zajęć, na których byli nieobecni. Na platformie znajdą Państwo również ćwiczenia uzupełniające, zorganizowane w formie lekcji do samodzielnej realizacji w domu (zgodnie z ofertą).

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO KLAS DWUJĘZYCZNYCH

Rok szkolny 2014/2015 jest ostatnim rokiem istnienia klas zerowych przygotowujących do klas dwujęzycznych. Od 2015 roku zlikwidowane zostaną klasy wstępne w liceach. Dlatego też, z myślą o gimnazjalistach przygotowaliśmy specjalny kurs przygotowujący do kształcenia dwujęzycznego, pozwalający osiągnąć wymagany w klasach dwujęzycznych poziom. Oferta dotyczy języka hiszpańskiego i francuskiego.

KURSY NA POZIOMIE B2/DELE INTERMEDIO

Dla kursantów poziomu B2 zamierzających przygotować się do egzaminu DELE na tym poziomie (intermedio) przygotowaliśmy specjalną ofertę. Wybierając kurs B2 (60 h)+ kurs przygotowujący do egzaminu (30 h) zapłacisz mniej!

WARSZTATY TURYSTYCZNE

Zapraszamy na warsztaty turystyczne z serii Conoce España (Poznaj Hiszpanię) i Conoce Hispanoamérica (Poznaj Amerykę Łacińską). Dla Słuchaczy szkoły zajęcia będą bezpłatne.
Szczegóły wkrótce!

Posted in aktualności, szkoła.