Język hiszpański A1+ II semestr

1160,00 

Kontynuacja kursu na poziomie A1.  Kurs przeznaczony jest dla osób po pierwszym semestrze nauki języka, bądź dla tych którzy mieli już styczność z językiem hiszpańskim, mieli długą przerwę w nauce i dużo zapomnieli, nie potrzebują jednak rozpoczynać nauki od nowa. To kurs dla tzw. fałszywych debiutantów.

UWAGA: Kupowany kurs obejmuje dwa semestry nauczania języka. Cena kursu jest ceną jednego semestru nauczania.

Na poziomie początkującym języka hiszpańskiego poznasz podstawowe słownictwo, zwroty i struktury gramatyczne, dzięki którym będziesz się komunikował w podstawowych sytuacjach życia codziennego (m.in. będziesz potrafił opowiedzieć o sobie lub innych osobach, o Twoich zainteresowaniach, sposobie spędzania czasu, o Twoim miejscu zamieszkania, mieście, zaprosić i odpowiedzieć na zaproszenie, kupić bilet na pociąg, zarezerwować pokój, porozumieć się w restauracji i sklepie, mówić o swoich planach i wydarzeniach w przeszłości).

Nasze zajęcia stacjonarne to nie tylko nauka, to także dużo dobrej zabawy i przede wszystkim komunikacja. Zapewniamy, że od pierwszych zajęć będziesz mówił po hiszpańsku!

Nasze kursy hiszpańskiego na poziomie A1+ to:
- dużo komunikacji
- pomysłowe zajęcia
- urozmaicone formy ćwiczeń
- wyjątkowi lektorzy

Podręcznik: Gente hoy 1
Liczba godzin lekcyjnych potrzebna do zrealizowania poziomu: 90-120 h

Informacje dodatkowe

Termin kursu

Wtorek, czwartek – w godzinach 16.20-17.50