Oferta dla firm

Poszerzający się nieustanie obszar szeroko pojętych działań biznesowych na kraje Europy oraz całego świata wymusza posługiwanie się językami obcymi przez pracowników większości firm. Odpowiadając na te potrzeby oferujemy szeroki zakres szkoleń ogólnych jak i specyficznie dostosowanych do potrzeb Państwa firmy w zakresie nabywania umiejętności komunikacji w języku hiszpańskim a także francuskim, włoskim i portugalskim.
Sukcesywnie rosnąca liczba zadowolonych słuchaczy pozwala nam z pełną odpowiedzialnością organizować szkolenia językowe dostosowane do profilu działalności, poziomu zaawansowania, liczby słuchaczy, a przede wszsytkim celu jaki chcecie Państwo osiągnąć w obszarze posługiwania się językiem obcym przez Państwa pracowników.
Kursy dla firm pozostają pod naszą szczególną uwagą w zakresie monitorowania postępów, stałego kontaktu ze Zleceniodawcą oraz elastycznego reagowania w czasie trwania szkolenia.

Aby usystematyzować proces szkolenia:

  • opracowujemy zakres, cele i czas szkolenia, terminy i miesce zajęć z przedstawicielem firmy,
  • przeprowadzamy testy kwalifikacyjne na odpowiedni poziom,
  • przeprowadzamy ankiety wśrod słuchaczy w celu zastosowania optymalnych środków dydaktycznych,
  • systematycznie kontrolujemy postępy słuchaczy za pomocą testów,
  • sporządzamy okresowe raporty dla Zleceniodawcy dotyczące frekwencji i postępów w procesie edukacyjnym,
  • udostępniamy platformę e­learningową dla słuchaczy i osób nadzorujących z ramienia firmy.

Proponujemy kursy ogólne, specjalistyczne zależne od profilu działania firmy, konwersacyjne zarówno z lektorami polskimi jak i native speaker oraz dostosowane do szczególnych wymagań Klienta.

Zainteresowane podmioty prosimy o kontakt pod nr tel.: 600 163 644 lub mailowo na adres: p.izdebska@casadelalengua.pl