Cennik biura tłumaczeń językowych

 

Język Kierunek tłumaczenia Cena/strona
angielski, niemiecki, francuski na jęz. polski 40 zł brutto
na jęz. obcy 46 zł brutto
rosyjski na jęz. polski 43 zł brutto
na jęz. obcy 49 zł brutto
włoski, czeski, ukraiński, słowacki, rumuński, węgierski, bułgarski, chorwacki*, serbski*, białoruski* na jęz. polski 51 zł brutto
na jęz. obcy 63 zł brutto
hiszpański, szwedzki, niderlandzki, portugalski, duński, norweski na jęz. polski 63 zł brutto
na jęz. obcy 72 zł brutto
litewski na jęz. polski 67 zł brutto
na jęz. obcy 79 zł brutto
łotewski na jęz. polski 72 zł brutto
na jęz. obcy 84 zł brutto
arabski, hebrajski, turecki na jęz. polski 92 zł brutto
na jęz. obcy 116 zł brutto

* Z tych języków w chwili obecnej oferujemy jedynie tłumaczenia nieprzysięgłe.

  • Tłumaczenie tekstu ze słownictwem specjalistycznym oraz dokumentu sporządzonego odręcznie: +15% – +25% (zależnie od stopnia trudności)
  • Ekspres (na ten sam dzień lub powyżej 5 stron na dzień roboczy): + 50%
  • Kopia dokumentu zwykłego: 0 zł
  • Kopia dokumentu przysięgłego: 50%

UWAGA!

Tłumaczenia przysięgłe wg przepisów Ministerstwa Sprawiedliwości posiadają 1125 znaków (ze spacjami) na stronie.
Tłumaczenia nieprzysięgłe zgodnie z normą Unii Europejskiej posiadają 1600 znaków (ze spacjami) na stronie.

Tłumaczenie dokumentów samochodowych – cena netto za komplet (typowy):

  • Niemiecki: 100 -120 zł
  • Angielski: 100 – 120 zł
  • Francuski: 60 – 100 zł
  • Włoski: 150 – 180 zł
  • Niderlandzki: 150 – 180 zł

Tłumaczenia ustne – ceny do uzgodnienia w zależności od języka i rodzaju tłumaczeń (od 100 zł netto za godz.)
Przy tłumaczeniu większej ilości tekstu – ceny do uzgodnienia.

Nasze biuro tłumaczeń w Łodzi oferuje klientom usługę profesjonalnych tłumaczeń pisemnych, ustnych oraz przysięgłych. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami, co pozwala nam na zapewnienie wysokich standardów jakości, spójności tłumaczonych tekstów oraz terminowości w realizacji zleceń. Specjalizujemy się w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, czeskim, włoskim, hiszpańskim, ukraińskim, słowackim, rumuńskim, węgierskim, bułgarskim, chorwackim, norweskim, duńskim, portugalskim, szwedzkim, niderlandzkim, łotewskim, litewskim, arabskim, tureckim, hebrajskim. We wszystkich z wymienionych języków poza serbskim, białoruskim i chorwackim, wykonujemy tłumaczenia przysięgłe. Łódź jest miastem, w którym biuro tłumaczeń ma swoją siedzibę, nasza działalność nie jest jednak ograniczona terytorialnie. Wykonujemy zlecenia dla klientów z obszaru całego kraju a także spoza Polski. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji tłumaczeń prawniczych i urzędowych. Jedną z naszych specjalizacji jest tłumaczenie dokumentów sądowych. Pozostałe dziedziny, w których swobodnie poruszają się nasi wyspecjalizowani tematycznie tłumacze to między innymi: marketing, ekonomia, zagadnienia handlowe, integracja europejska, technika.

Fachowe tłumaczenie dokumentów – Łódź

W zakres naszych usług wchodzi również tłumaczenie dokumentów samochodowych, korespondencji i treści różnego rodzaju stron internetowych. Realizując tłumaczenia specjalistyczne, wymagające znajomości szczegółowej terminologii i precyzji, dokładamy wszelkich starań by zachować satysfakcjonującą klientów relację ceny do jakości. Łódź jest dużym ośrodkiem usługowym, wśród dostępnych na rynku w Łodzi tłumaczeń wyróżnia nas jednak szczególne zamiłowanie do języków obcych, które pozwala nam pracować z prawdziwą pasją a wyraża się w prowadzeniu z sukcesem – obok biura tłumaczeń – szkoły językowej. Mimo, że Łódź jest naszym macierzystym obszarem działania w tłumaczeniach ustnych, bezproblemowo przemieszczamy się w inne miejsca, będąc do dyspozycji naszych klientów. Kierując się wysokimi standardami pracy zapewniamy pełną poufność i bezpieczeństwo informacji. Do każdego projektu, niezależnie od jego wartości i zakresu, podchodzimy z zaangażowaniem. Nasze biuro mieści się w samym centrum ośrodka miejskiego, jakim jest Łódź, przy słynnej ulicy Piotrkowskiej.