Kursy języka hiszpańskiego dla firm

Poszerzający się nieustanie obszar szeroko pojętych działań biznesowych na kraje Europy oraz całego świata wymusza posługiwanie się językami obcymi przez pracowników większości firm. Odpowiadając na te potrzeby oferujemy szeroki zakres szkoleń ogólnych jak i specyficznie dostosowanych do potrzeb Państwa firmy w zakresie nabywania umiejętności komunikacji w języku hiszpańskim a także francuskim, włoskim i portugalskim.

Sukcesywnie rosnąca liczba zadowolonych słuchaczy pozwala nam z pełną odpowiedzialnością organizować szkolenia językowe dostosowane do profilu działalności, poziomu zaawansowania, liczby słuchaczy, a przede wszystkim celu jaki chcecie Państwo osiągnąć w obszarze posługiwania się językiem obcym przez Państwa pracowników. Kursy dla firm pozostają pod naszą szczególną uwagą w zakresie monitorowania postępów, stałego kontaktu ze Zleceniodawcą oraz elastycznego reagowania w czasie trwania szkolenia.
Proponujemy kursy ogólne, specjalistyczne zależne od profilu działania firmy, konwersacyjne zarówno z lektorami polskimi jak i native speaker oraz dostosowane do szczególnych wymagań Klienta.

Zainteresowane podmioty prosimy o kontakt pod nr tel.: 600 163 644 lub mailowo na adres: p.izdebska@casadelalengua.pl