Biuro Tłumaczy Przysięgłych Casa de la Lengua

Biuro Tłumaczy Przysięgłych Casa de la Lengua oferuje wykonywanie tłumaczeń przysięgłych oraz zwykłych w następujących dziedzinach:

 • tłumaczenia urzędowe
 • tłumaczenia ekonomiczne
 • tłumaczenia handlowe
 • tłumaczenia marketingowe
 • tłumaczenia prawnicze
 • tłumaczenia sądowe
 • tłumaczenia z zakresu integracji europejskiej
 • tłumaczenia techniczne
 • tłumaczenie dokumentów samochodowych
 • tłumaczenie stron internetowych
 • tłumaczenie korespondencji

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem biura tłumaczeń językowych.

Profesjonalne tłumaczenia przysięgłe w Łodzi

Biuro tłumaczy przysięgłych Casa de la Lengua oferuje profesjonalne tłumaczenia z zakresu takich języków jak angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski, czeski, ukraiński, słowacki, rumuński, węgierski, bułgarski, a także szwedzki, niderlandzki, portugalski, duński, norweski, litewski, łotewski, arabski, hebrajski i turecki. Ponadto w ramach swojej oferty biuro w Łodzi posiada również tłumaczenia nieprzysięgłe z takich języków jak chorwacki, serbski oraz białoruski.

Tłumaczenia przysięgłe (Łódź) realizowane w ramach naszej oferty to pewność, że każdy tekst zostanie dokładnie przetłumaczony. Każdy tłumacz przysięgły pracujący w naszej placówce oferuje tłumaczenia z danego języka obcego w którym specjalizuje się na język polski, a także odwrotnie. Nasze biuro tłumaczeń przysięgłych działa zgodnie z przepisami nałożonymi na tłumaczenia przysięgłe przez Ministerstwo Sprawiedliwości, a także normy Unii Europejskiej. Naszym celem jest satysfakcja klientów korzystających z naszych usług dlatego cechuje nas wysoka jakość oraz staranność wykonywania każdego zlecenia.

Najpewniejszy tłumacz przysięgły w Łodzi Casa de la Lengua

Biuro tłumaczeń przysięgłych Casa de la Lengua znajduje się w Łodzi, lecz świadczymy usługi na rzecz klientów z całej Polski, a także zajmujemy się przekładaniem tekstów zleconych przez obcokrajowców na język polski. Każdy tłumacz przysięgły (Łódź) pracujący w naszej placówce posiada dokumenty uprawniające do wykonywania tego zawodu. Znajomość języka obcego w szerokim zakresie sprawia, że nasi klienci mogą liczyć na szeroki zakres usług w tym m. in. tłumaczenia urzędowe, ekonomiczne, prawnicze, sądowe, techniczne, handlowe oraz stron internetowych. Ponadto zajmujemy się również kompleksowym tłumaczeniem dokumentów samochodowych. Osoby zainteresowane naszą ofertą mogą przyjść bezpośrednio odwiedzić nasze biuro tłumaczy przysięgłych (lokalizacja Łódź) lub skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Prowadzone przez nas biuro tłumaczeń przysięgłych zlokalizowane jest pod adresem: ul. Piotrkowska 55 Łódź 90-413. Serdecznie zapraszamy.