O nas

Szkoła językowa Casa de la Lengua została założona w 2011r. Skupiamy się na nauce czterech języków romańskich: hiszpańskiego, francuskiego, portugalskiego i włoskiego. Obszerne doświadczenia w nauczaniu języków hiszpańskiego, francuskiego, portugalskiego a także włoskiego zdobyte przez nasz zespół w licznych szkołach w kraju a także za granicą pozwoliło nam zoptymalizować metodykę prowadzenia zajęć ukierunkowaną na opanowanie tych języków.

szkoła językowa Casa de la Lengua - rozpoczęcie semestruDbając o najwyższą jakość nauczania współpracujemy z najlepszymi lektorami, pasjonatami swojego zawodu. Ich zaangażowanie i metody nauczania stosowane w naszej szkole wyzwala równie wysokie zaangażowanie ze strony Słuchaczy i motywuje ich do nauki.

Naszym jedynym celem i wyznacznikiem sukcesu są postępy naszych Klientów w posługiwaniu nauczanymi przez nas językami. Waszego sukcesu nie ma jednak bez Waszej współpracy. Stawiamy Wam wysokie wymagania, a postępy w nauce konsekwentnie monitorujemy.

Wasze zdanie jest dla nas ważne. W każdym semestrze realizujemy ankiety, w których Słuchacze wyrażają opinie i uwagi na temat zajęć. Wyniki powyższych ankiet na przestrzeni ostatnich kilku lat utwierdzają nas o słuszności stosowanych przez nas metod i pozwalają nam gwarantować wysoki poziom usług.

Jednocześnie staramy się zachować atrakcyjne ceny, możliwie najniższe tak aby zapewnić naukę z najlepszymi lektorami w stosunkowo niewielkich grupach realizując jednocześnie założenia programowe zgodne z przyjętymi normami europejskimi.

 

Nasi partnerzy

Księgarnia