Szkoła Casa de la lengua

szkoła językowa Casa de la Lengua - rozpoczęcie semestruSzkoła języka hiszpańskiego Casa de la Lengua została założona w 2011r. i z każdym rokiem zdobywa coraz większe grono Słuchaczy. Naszym celem było stworzenia miejsca gdzie nauczanie będzie miało inny wymiar, miejsca w którym pod hasłem „najlepsze kursy hiszpańskiego w Łodzi” kryje się nauka z pasją, profesjonalizmem, pomysłem, zabawnie, zaskakująco, tak by z jednej strony było skutecznie, a z drugiej by nasze zajęcia były formą rozrywki, by chciało się na nie wracać.
Obszerne doświadczenia w nauczaniu języka hiszpańskiego zdobyte przez nasz zespół w licznych szkołach w kraju a także za granicą pozwoliło nam zoptymalizować metodykę prowadzenia zajęć ukierunkowaną na ich opanowanie.
Nie poprzestajemy jednak na doświadczeniu; nieustannie poszukujemy nowych pomysłów i inspiracji, co pozwala nam tworzyć jeszcze lepsze zajęcia. Systematycznie bierzemy udział w szkoleniach, tak by zaproponować nowe, jeszcze ciekawsze formy zajęć, które będą wciągać zarówno nas jak i naszych Słuchaczy.
Dbając o najwyższą jakość nauczania współpracujemy z najlepszymi lektorami, pasjonatami swojego zawodu. Ich zaangażowanie i metody nauczania stosowane w naszej szkole wyzwala równie wysokie zaangażowanie ze strony Słuchaczy i motywuje ich do nauki.
Naszym jedynym celem i wyznacznikiem sukcesu są postępy naszych Klientów w posługiwaniu się językiem hiszpańskim. Waszego sukcesu nie ma jednak bez Waszej współpracy. Stawiamy Wam wysokie wymagania, a postępy w nauce konsekwentnie monitorujemy.
Jednocześnie staramy się zachować atrakcyjne ceny, możliwie najniższe tak aby zapewnić naukę z najlepszymi lektorami w stosunkowo niewielkich grupach, realizując jednocześnie założenia programowe zgodne z przyjętymi normami europejskimi.

Dlaczego uczymy hiszpańskiego

bo posługuje się nim około 400 milionów ludzi na 4 kontynentach, a kolejne 100 milionów używa go jako drugiego języka

Jak uczymy

Mówimy, mówimy i jeszcze raz mówimy! Tworzymy mnóstwo sytuacji w których możemy się porozumiewać: wymieniamy informacje, odgrywamy scenki, prowadzimy dialogi w parach, rozmowy w grupie.

Opinie słuchaczy

zajęcia cudowne, bardzo zachęcające do dalszej nauki, lektor fenomenalny – zawsze przygotowany, odpowiednio wymagający