Zajęcia indywidualne

 

ZAPROJEKTUJ SWOJE ZAJĘCIA

Zajęcia indywidualne skierowane są do osób które najlepiej koncentrują się podczas indywidualnej pracy z lektorem, bądź w grupie niechętnie zabierają głos.
To doskonała propozycja dla osób które cenią sobie indywidualne podejście do słuchacza i którym zależy, by lektor był wyłącznie do ich dyspozycji.
To zajęcia najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb, oczekiwań i preferencji związanych z doborem materiałów czy formą prowadzenia zajęć.
Podczas zajęć indywidualnych nie narzucamy programu, sam możesz określić zakres materiału, aspekty i kompetencje językowe na które chcesz położyć nacisk, cel jaki chcesz osiągnąć. Słownictwo, gramatyka, dobór tematów – pozostajemy otwarci na Twoje propozycje.
Zajęcia indywidualne to także poczucie komfortu – lektor dostosowuje tempo pracy do Ciebie. Po wykonanym zadaniu nie czekasz na pozostałych uczestników, albo przeciwnie, nie musisz się spieszyć aby nad nimi nadążyć. Zwykle na takich zajęciach pracujemy szybciej i przerabiamy większą ilość materiału. Indywidualne lekcje to zatem również oszczędność czasu.
Harmonogram, długość i częstotliwość spotkań dopasowujemy do Twojej dyspozycyjności. Zajęcia prowadzimy również w godzinach w których grupowe kursy hiszpańskiego nie są organizowane.
Na kursie indywidualnym możesz zrealizować tematykę niedostępną w ofercie grupowej, np. język biznesowy, specjalistyczny, przygotowanie do certyfikatów bądź matury.

W ramach kursów indywidualnych możesz skorzystać z zajęć:

  • stacjonarnych (w szkole bądź miejscu wskazanym przez Ciebie)
  • online (za pośrednictwem platformy komunikacyjnej Zoom)

Istnieje możliwość poprowadzenia zajęć indywidualnych dla dwóch bądź trzech osób.

Dzięki temu iż nasi lektorzy znają język hiszpański w parze z innym językiem romańskim, prowadzimy również zajęcia indywidualne języka portugalskiego, włoskiego i francuskiego.

Zajęcia indywidualne to kurs skrojony na miarę!