Język hiszpański konwersacje B2-C2 (kurs online)

570,00

Jeśli zależy Ci na podtrzymaniu kontaktu z językiem hiszpańskim albo po prostu chcesz mówić nie skupiając się na nauce struktur gramatycznych, to konwersacje są kursem odpowiednim dla Ciebie! Kurs konwersacyjny online w Casa de la Lengua to ciekawe tematy, duża dawka rozmów, urozmaicone materiały i doświadczeni lektorzy.
Kurs przeznaczony jest dla osób ze znajomością języka minimum na poziomie B2.

UWAGA: Kupowany kurs obejmuje dwa semestry nauczania języka. Cena kursu jest ceną jednego semestru nauczania.

Wyczyść

Na nasz kurs konwersacyjny uczęszczają rok rocznie ci sami Słuchacze, ten sam lektor nieprzerwanie prowadzi zajęcia a tematy się nie wyczerpują! Z każdym rokiem gościmy oczywiście nowych Kursantów przyciągniętych głównie chęcią konwersowania w języku hiszpańskim.
Kurs konwersacyjny sprawdza się u osób którym bardziej niż na poprawności językowej i skrupulatnym przerabianiu podręcznika zależy na swobodnym wypowiadaniu się. Z naszych zajęć konwersacyjnych korzystają również Słuchacze którzy pragną zachować kontakt z hiszpańskim, nie mogą sobie jednak pozwolić na uczestnictwo w zajęciach dwa razy w tygodniu.

Choć kurs konwersacyjny nastawiony jest na mówienie, to w sposób naturalny i niezamierzony ćwiczymy również rozumienie ze słuchu oraz czytanie ze zrozumieniem; na zajęciach wykorzystujemy bowiem autentyczne materiały audio i video a także dokumenty tekstowe skłaniające do rozmowy.

Konwersacyjny kurs online to:
- interesujące, urozmaicone materiały
- ciekawe słownictwo
- przydatne zwroty i wyrażenia idiomatyczne
- nagrywane zajęcia (możliwość odtworzenia zajęć w przypadku nieobecności lub chęci utrwalenia materiału)
- możliwość doskonalenia wymowy
- wzbogacenie słownictwa
- doświadczeni lektorzy

Dzięki kursowi konwersacyjnemu przełamiesz blokadę w mówieniu, Twoja komunikacja będzie bardziej sprawna, swobodna, płynna i precyzyjna.

Podręcznik: Na tych zajęciach nie pracujemy z konkretnym podręcznikiem; lektor samodzielnie dobiera materiały z różnorakich źródeł.
Kurs obejmuje 60 h lekcyjnych.

Informacje dodatkowe

Termin kursu

Środa w godzinach 18.00-19.30