Zapisy na kursy językowe 2020/2021

Kursy języka hiszpańskiego

ZAPISY NA KURSY W NOWYM ROKU SZKOLNYM ROZPOCZĘTE!!!

Trwają zapisy na kursy językowe w roku szkolnym 2020/2021! W tym roku uruchamiamy zarówno kursy stacjonarne jak i również kursy online. Osoby zainteresowane uczestnictwem w naszych kursach zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć.

Jeśli zapisujesz się na poziom wyższy niż początkujący wypełnij test poziomujący z j. hiszpańskiego. Wypełnienie testu językowego umożliwi nam dobranie odpowiedniej dla Ciebie grupy.

Kursy startują 15 października.

Zapisy na kursy językowe 2018/2019

Wracamy do szkoły

Wracamy do szkoły

ZAPISY NA KURSY W NOWYM ROKU SZKOLNYM ROZPOCZĘTE!!!

Trwają zapisy na kursy językowe w roku szkolnym 2018/2019! Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursach zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć.

Jeśli zapisujesz się na poziom wyższy niż początkujący wypełnij test poziomujący z hiszpańskiego bądź włoskiego. Wypełnienie testu językowego umożliwi nam dobranie odpowiedniej dla Ciebie grupy.

Kursy startują 15 października.

Wakacyjne kursy językowe w miesiącu lipcu 2017

Tylko na kursach wakacyjnych masz możliwość opanowania materiału jednego semestru nauki w jeden miesiąc. Zapraszamy na intensywne kursy językowe do naszej szkoły. Na naszych wakacyjnych kursach będziesz mieć możliwość nauki języków hiszpański, włoski, portugalski.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem intensywnych kursów języka hiszpańskiego w lipcu 2017.

Przeczytaj więcej o wakacyjnych kursach językowych.