Kursy języka hiszpąńskiego

Informacje ogólne o kursach języka hiszpańskiego

W naszej szkole języków obcych oferujemy pełną gamę kursów języka hiszpańskiego dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży, dorosłych i na wszystkich poziomach zaawansowania wraz z przygotowaniem do egzaminu maturalnego i DELE. Dbając o najwyższą jakość nauczania współpracujemy z najlepszymi lektorami języka hiszpańskiego, pasjonatami swojego zawodu. Ich zaangażowanie i metody nauczania stosowane w naszej szkole wyzwala równie wysokie zaangażowanie ze strony Słuchaczy i motywuje ich do nauki.
Staramy się zachować atrakcyjne ceny, możliwie najniższe tak aby zapewnić naukę z najlepszymi lektorami w stosunkowo niewielkich grupach realizując jednocześnie założenia programowe zgodne z przyjętymi normami europejskimi.

Zapewniamy:

  • pracę w małych grupach
  • indywidualne podejście do słuchacza
  • przystępne ceny zajęć
  • regularne sprawdzanie postępów w nauce języka
  • dostęp do platformy elearningowej
  • możliwość korzystania z książek, czasopism i innych wydawnictw znajdujących się w naszej bibliotece

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem oraz cennikiem kursów języka hiszpańskiego.

Nasza metoda nauczania

Stosujemy metodę komunikatywną. Na zajęciach języka hiszpańskiego tworzymy jak najwięcej sytuacji, które skłaniają słuchaczy do porozumiewania się w różnych kontekstach. Rozwijamy wszystkie kompetencje językowe: pisanie i czytanie ze szczególnym uwzględnieniem mówienia i słuchania. Czytaj więcej o naszej metodzie nauczania języka hiszpańskiego.

Test poziomujący z języka hiszpańskiego

Jeśli chcesz się zapisać na kurs języka hiszpańskiego, a nie jesteś pewien jaki poziom wybrać to zapraszamy do wypełnienia testu poziomującego ON-LINE. Po przesłaniu testu zweryfikujemy Twój poziom języka hiszpańskiego i skontaktujemy się z Tobą celem wyboru najodpowiedniejszej grupy dla Ciebie.

Wasze zdanie jest dla nas ważne

W każdym semestrze realizujemy ankiety, w których Słuchacze wyrażają opinie i uwagi na temat zajęć z języka hiszpańskiego. Wyniki powyższych ankiet na przestrzeni ostatnich kilku lat utwierdzają nas o słuszności stosowanych przez nas metod i pozwalają nam gwarantować wysoki poziom usług. Zapoznaj się z opiniami o naszej szkole.

Zapraszamy Państwa do odwiedzin w naszej szkole i zapisów na zajęcia.