Zajęcia indywidualne z języka portugalskiego

Raj dla surferów, piękne klifowe plaże, malownicze uliczki, pochodzące z Porto słodkie wino, wyśmienita kawa, lizbońskie tramwaje, płytki ceramiczne zdobiące kamienice, Fado, no i oczywiście piłka nożna – Portugalia, choć stosunkowo nieodkryta ma wiele do zaoferowania. A Brazylia co najmniej drugie tyle. Choć portugalski to szósty najczęściej używany język na świecie, w naszym kraju nie jest aż tak popularny. Pamiętaj: im mniej powszechny język znasz, tym lepiej! Tym bardziej atrakcyjny jesteś na rynku pracy!

Zajęcia indywidualne z języka włoskiego
Włoska kuchnia, włoskie wina, włoski gwarny styl bycia, moda, muzyka, sztuka, słońce, wspaniałe plaże, niezliczone zabytki, Alpy Włoskie,… – we Włoszech można się zakochać nie tylko w stylowych Włoszkach czy temperamentnych Włochach, nic więc dziwnego: to piąty najchętniej odwiedzany kraj świata. Włochy to jednak nie tylko pizza, malownicze miasteczka i dziedzictwo kulturowe, to także melodyjny i piękny język włoski. Mówi się, że do odkrycia tego urokliwego kraju nie wystarczy całe życie, do nauki języka włoskiego w szkole Casa de la Lengua wystarczy Ci zdecydowanie mniej czasu :-).

Zajęcia indywidualne z języka francuskiego

Francuzi to jeden z bardziej obecnych inwestorów na naszym rynku, o przydatności języka francuskiego przekonywać więc raczej nie trzeba. Co więcej, jeśli rozważasz w swojej przyszłości jakąkolwiek aktywność w krajach francuskojęzycznych (w sferze zawodowej, turystycznej czy towarzyskiej) to znajomość języka francuskiego znacznie poszerzy Twoje możliwości i otworzy nowe perspektywy, gdyż Francuzi rzadko znają języki obce i niechętnie się nimi posługują. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do najpiękniejszej przygody z językiem francuskim. Z nami pokochasz lekcje tego pięknego języka!

Cennik zajęć indywidualnych

 

* w przypadku zajęć z dojazdem, cena dojazdu ustalana jest indywidualnie